1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Филип Ристески
Последна активност:
11 Јануари 2019
Зачленет:
11 Март 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
31 Август 1987 (Возраст: 31)

Сподели

Филип Ристески

Intern, Машко, 31

Филип Ристески последен пат беше виден (како):
11 Јануари 2019