1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од Fiend

 1. 50
  Доделено: 4 Февруари 2020

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 2. 20
  Доделено: 28 Декември 2017

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.

 3. 10
  Доделено: 21 Септември 2017

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 4. 5
  Доделено: 23 Август 2017

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 5. 5
  Доделено: 31 Јануари 2015

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот