1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Fiend

 1. Fiend
 2. Fiend
 3. Fiend
 4. Fiend
 5. Fiend
 6. Fiend
 7. Fiend
 8. Fiend
 9. Fiend
  само дота и цс.
  Мислење од: Fiend, 5 Февруари 2019 Во форумот: Игри
 10. Fiend
  Испрати

  Мојот десктоп

  [ATTACH]
  Мислење од: Fiend, 26 Јануари 2019 Во форумот: Генерална ИТ дискусија
 11. Fiend
  i
  Мислење од: Fiend, 30 Декември 2017 Во форумот: Сетек
 12. Fiend