1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Fiend
Последна активност:
5 Септември 2019
Зачленет:
31 Јануари 2015
Мислења:
40
Допаѓања:
70
Поени од трофеи:
40
Пол:
Машко
Роденден:
15 Мај 1995 (Возраст: 24)

Сподели

Fiend

Gaining Experience, Машко, 24

Fiend последен пат беше виден (како):
5 Септември 2019