1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
FicNo
Последна активност:
12 ноември 2019
Зачленет:
25 Февруари 2010
Мислења:
5
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
70

Сподели

FicNo

Intern

FicNo последен пат беше виден (како):
12 ноември 2019