1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат FiC DoGG

 1. alexo

  Intern, 29
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  180
 2. CDR``

  Intern, Машко, 22, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 3. Ceco

  Gaining Experience
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  162
  Поени од трофеи:
  362
 4. Creed_Bratton

  Gaining Experience, од EU
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  337
  Поени од трофеи:
  315
 5. darecarcemb

  Intern, 27
  Мислења:
  236
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  20
 6. Duke

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  83
  Поени од трофеи:
  60
 7. goaty

  Gaining Experience
  Мислења:
  363
  Допаѓања:
  189
  Поени од трофеи:
  302
 8. JensenInterceptor

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  561
  Допаѓања:
  216
  Поени од трофеи:
  205
 9. KirilAng

  Intern, Машко, 24
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  10
 10. milky

  Intern
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 11. Nikola Sone

  Practice makes perfect, Машко, 32, од Skopje
  Мислења:
  1,236
  Допаѓања:
  1,350
  Поени од трофеи:
  492
 12. olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,503
  Допаѓања:
  3,408
  Поени од трофеи:
  1,817
 13. petrusevski

  Intern
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  60
 14. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 36, од Скопје
  Мислења:
  7,827
  Допаѓања:
  5,008
  Поени од трофеи:
  2,312
 15. psyside

  Rising Star
  Мислења:
  24,840
  Допаѓања:
  24,975
  Поени од трофеи:
  2,342
 16. Xenor

  Intern
  Мислења:
  812
  Допаѓања:
  41
  Поени од трофеи:
  105