1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Fiasco ги следи

 1. 386ka

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,360
  Допаѓања:
  189
  Поени од трофеи:
  827
 2. Aleks

  Gaining Experience
  Мислења:
  5,748
  Допаѓања:
  286
  Поени од трофеи:
  1,217
 3. Alexandar

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,514
  Допаѓања:
  90
  Поени од трофеи:
  747
 4. Commie

  Gaining Experience, Машко, 31
  Мислења:
  4,717
  Допаѓања:
  218
  Поени од трофеи:
  827
 5. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,503
  Допаѓања:
  25,564
  Поени од трофеи:
  2,377
 6. fuUuUzZzZy

  Mr. Sensei, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  4,836
  Допаѓања:
  824
  Поени од трофеи:
  827
 7. HijackHacker

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  5,108
  Допаѓања:
  296
  Поени од трофеи:
  1,227
 8. LiquidWorm

  Администратор
  Мислења:
  2,667
  Допаѓања:
  183
  Поени од трофеи:
  787
 9. loris

  Gaining Experience, Машко, од Велес - Скопје
  Мислења:
  624
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  432
 10. mztrifunovski

  Intern, 25
  Мислења:
  272
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  0
 11. StarBuck

  HC, од Берлин
  Мислења:
  1,295
  Допаѓања:
  48
  Поени од трофеи:
  392
 12. Taurus

  Модератор, Машко, 38
  Мислења:
  2,334
  Допаѓања:
  987
  Поени од трофеи:
  837