1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
fenomenmk
Последна активност:
30 Март 2020 во 11:13
Зачленет:
16 Март 2015
Мислења:
83
Допаѓања:
81
Поени од трофеи:
90

Сподели

fenomenmk

Gaining Experience

fenomenmk последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 30 Март 2020 во 11:13