1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

fazrijan's Recent Activity

 1. fazrijan започна нова тема:

  Проценка Orginalni toneri za Lexmark i HP

  Bi ve zamolil za ena procenka,i preporaka kaj da gi ponudam tonerive za prodazba normalno i tuka ke odat na prodazba dokolku nekoj se...

  1.jpg HP 1.jpg

  Форум: Продавам

  11 Јули 2019 во 11:16
 2. fazrijan одговори на темата Продавам Teslanol Druck-Gas-Spray.

  Paketot e otvoren ostana uste nekoja boca koj e zaenteresiran 250 den. boca.

  10 Јули 2019 во 09:35