1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Fatos
Последна активност:
10 oктомври 2019
Зачленет:
26 oктомври 2012
Мислења:
13
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
18 Јули 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Fatos

Intern, Машко, 29

Fatos последен пат беше виден (како):
10 oктомври 2019