1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Fatihh ги следи

 1. Ismet

  Intern, 32
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  0
 2. xCorbe

  Gaining Experience, Машко, од Prilep
  Мислења:
  203
  Допаѓања:
  154
  Поени од трофеи:
  150