• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Fanta

Роденден
8 јули 1994 (Возраст: 27)
Прекар
Fanta
Професија
/
Омилен цитат
/
Музика
\m/ Rock \m/
Видео
/
Програмски јазици
/
Најчесто користени апликации
/
Омилен спорт
/
На врв Дно