1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Faktorium
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 13:45
Зачленет:
19 Јули 2013
Мислења:
40
Допаѓања:
30
Поени од трофеи:
90

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
27 Септември 1991 (Возраст: 28)

Сподели

Faktorium

Intern, Машко, 28

Faktorium последен пат беше виден (како):
5 Јуни 2020 во 13:45