1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
faca6969
Последна активност:
19 Април 2019 at 09:13
Зачленет:
12 Јануари 2019
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
1 oктомври 1980 (Возраст: 38)

Сподели

faca6969

Intern, 38

faca6969 последен пат беше виден (како):
19 Април 2019 at 09:13