• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
ExtremeBt
Реакции
69
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Кога ќе ја пуштите официјалната верзија на мафиа.мк? Од мај чекаме! Еднаш барем кажете точен датум!
  Zdravo. Dali moze da dobijam vas skype, bidejki gledam deka dobro rabotite 3d, pa potrebno mi e nesto da mi se izraboti, pa da se dogovorime dali mozete toa da rabotite.

  Pozdrav
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно