• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Extravaganza

Пол
Машки
Најчесто користени апликации
3DS Max, Maya, Addobe Photoshop, Corel Photo-Paint, CyberLink PowerDirector, Corel VideoStudio Pro

Потпис

На врв Дно