• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

exocist

Роденден
16 март 1996 (Возраст: 25)
Прекар
sinter
Професија
ucenik
Музика
rock
Видео
http://www.youtube.com/watch?v=p5JJy8Z4dNM
Омилен спорт
fudbal
На врв Дно