1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
<<ExeCutoR>>
Последна активност:
13 Јуни 2015
Зачленет:
16 Април 2007
Мислења:
132
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
20
Роденден:
16 Април 1987 (Возраст: 32)

Сподели

<<ExeCutoR>>

Intern, 32

<<ExeCutoR>> последен пат беше виден (како):
13 Јуни 2015