1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
excalibur
Последна активност:
20 Март 2019 at 08:14
Зачленет:
27 Мај 2009
Мислења:
20
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Веб-страна:
Локација:
Куманово

Сподели

excalibur

Intern, Машко, од Куманово

excalibur последен пат беше виден (како):
20 Март 2019 at 08:14