1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
everest
Последна активност:
17 Јуни 2019 во 03:30
Зачленет:
24 Март 2009
Мислења:
275
Допаѓања:
27
Поени од трофеи:
225

Сподели

everest

Intern

everest последен пат беше виден (како):
17 Јуни 2019 во 03:30