1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат etrox

 1. LegijaIVAN

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  87
  Допаѓања:
  137
  Поени од трофеи:
  130
 2. Sliderr

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  77
  Поени од трофеи:
  100
 3. Sliderrr

  Intern, Машко, 78, од Skopje
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  60