1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
etrox
Последна активност:
14 Декември 2019 во 17:20
Зачленет:
7 Април 2017
Мислења:
10
Допаѓања:
56
Поени од трофеи:
50

Ги следи 3

Следачи 3

Пол:
Машко

Сподели

etrox

Gaining Experience, Машко

etrox последен пат беше виден (како):
14 Декември 2019 во 17:20