1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ethan
Последна активност:
4 Јуни 2020 во 22:43
Зачленет:
31 Мај 2014
Мислења:
15
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
70

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
28 Септември 1994 (Возраст: 25)

Сподели

Ethan

Intern, Машко, 25

Ethan последен пат беше виден (како):
4 Јуни 2020 во 22:43