1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
escape
Последна активност:
6 Март 2014
Зачленет:
27 Јануари 2008
Мислења:
41
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165

Ги следи 1

Следачи 1

Сподели

escape

Intern

escape последен пат беше виден (како):
6 Март 2014