1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
enes.s1
Последна активност:
26 Мај 2020 во 13:35
Зачленет:
13 Јануари 2017
Мислења:
11
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
20
Роденден:
1 Мај 1998 (Возраст: 22)

Сподели

enes.s1

Intern, 22

enes.s1 последен пат беше виден (како):
26 Мај 2020 во 13:35