• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од energy

 1. energy

  Колку кошта изработка на покана за крштевка?

  Можеш да најдеш темплејти на нет, а и можеш да му пратиш на некој твој пријател што работи фотошоп. Така ке те кошта само принтањето на мрсна или обична хартија :) Иначе принтање кошта околу 10 до 20 денари зависи :)
 2. energy

  Маус до 1000 денари

  Глеај сеа 3200dpi не се малце ем то на рака лежит, а и прецизно е :) мене то ми е битното :)
 3. energy

  Маус до 1000 денари

  Јас користам Verbatim Rapier v2 Купен пред 3 години 1600 ден. сега е 600 денари, и е уште закон !
 4. energy

  Здраво

  Јас сум од Кичево, подолго време го посетувам сајтов, па редно беше и да се регистрирам на форумов. Поздрав :)
На врв Дно