1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
energizer
Последна активност:
18 Март 2019
Зачленет:
17 ноември 2011
Мислења:
58
Допаѓања:
26
Поени од трофеи:
227

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

energizer

Intern, Машко

energizer последен пат беше виден (како):
18 Март 2019