1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Енџру
Последна активност:
19 Јули 2019 во 13:15
Зачленет:
18 Март 2014
Мислења:
44
Допаѓања:
36
Поени од трофеи:
95

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

Енџру

Intern, Машко

Енџру последен пат беше виден (како):
19 Јули 2019 во 13:15