• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од empare

 1. E

  Помош за испраќање на повеќе email

  Многу ми помогнавте што да ви кажам хахахах ... дај кажете како некоја страна ... нешто да направам да испратам повеќе емаили од еднашка...
 2. E

  Помош за испраќање на повеќе email

  Здраво може некој да ми каже како да испратам повеќе emaili од еднаш ... имам повеќе од 600 emaili кои сами се пријавиле нема да спамувам... имам 2 страни на интернет за испраќање ... mailchimp.com И icontact.com на првата нешто не сака божен сум требал да ставам реклама на мојата web страна и...
На врв Дно