1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
eminem
Последна активност:
4 Април 2018
Зачленет:
26 Мај 2010
Мислења:
89
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
60

Сподели

eminem

Intern

eminem последен пат беше виден (како):
4 Април 2018