• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

emilija1

Роденден
14 септември 1990 (Возраст: 30)
Професија
student
Музика
rock,pop,baladi:)
Програмски јазици
c++
Омилен спорт
kosarka :)
На врв Дно