1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Embre
Последна активност:
12 Декември 2016
Зачленет:
24 Септември 2016
Мислења:
3
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
10

Ги следи 3

Пол:
Машко
Роденден:
25 Март 1978 (Возраст: 42)

Сподели

Embre

Intern, Машко, 42

Embre последен пат беше виден (како):
12 Декември 2016