1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
elrusius
Последна активност:
23 Јули 2019
Зачленет:
26 Декември 2014
Мислења:
31
Допаѓања:
57
Поени од трофеи:
40

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
4 oктомври 1986 (Возраст: 33)

Сподели

elrusius

Gaining Experience, Машко, 33

elrusius последен пат беше виден (како):
23 Јули 2019