• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

eLLa

Роденден
29 септември 1981 (Возраст: 39)

Потпис

Zero;6056 напиша:
i ja imam predlog za drugata godina na primer mesto pakovanje kifli da bide 4 neka bide 5 za da se izednaci so virslite za da moze za cel tim po eden sendvic da jadat ako si seriozen direktore da dojdam i ja na sostanok !!! i ja imam puno predlozi :) :) :) :)
:LOL: :LOL: :LOL:

Следи

Следачи

На врв Дно