• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
E
Реакции
2
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • здраво заинтересиран сум за две плочки рам меморија,доколку се сложуваш за 1500 двете плочки остави ми бројче да те барам да се договориме....
    Еј ти одговара тоа што ти го пратив преку ПП? Пиши ми те молам затоа што сум ептен заинтересиран. Поздрав
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно