Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
E
Реакции
3

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За Огласи

 • здраво заинтересиран сум за две плочки рам меморија,доколку се сложуваш за 1500 двете плочки остави ми бројче да те барам да се договориме....
  Еј ти одговара тоа што ти го пратив преку ПП? Пиши ми те молам затоа што сум ептен заинтересиран. Поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно