1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Elenaaa
Последна активност:
23 Февруари 2019 at 21:46
Зачленет:
13 Август 2013
Мислења:
10
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
60
Роденден:
17 Август 1994 (Возраст: 24)

Сподели

Elenaaa

Intern, 24

Elenaaa последен пат беше виден (како):
23 Февруари 2019 at 21:46