1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои elena_gemini ги следи

 1. vlavot

  Medicus, Машко
  Мислења:
  2,938
  Допаѓања:
  2,860
  Поени од трофеи:
  1,702
 2. xenon

  Guru, Машко, 37, од Erga Gomnes
  Мислења:
  3,819
  Допаѓања:
  9,526
  Поени од трофеи:
  1,707