1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
elena_gemini
Последна активност:
26 Март 2013
Зачленет:
10 Декември 2012
Мислења:
5
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
20

Ги следи 2

Пол:
Женско
Роденден:
4 Јуни 1990 (Возраст: 29)

Сподели

elena_gemini

Intern, Женско, 29

elena_gemini последен пат беше виден (како):
26 Март 2013