1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Elektrikz
Последна активност:
14 Мај 2015
Зачленет:
21 Септември 2008
Мислења:
473
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
45

Ги следи 1

Пол:
Машко
Локација:
Велес - Скопје
Занимање:
WebDev

Сподели

Elektrikz

Intern, Машко, од Велес - Скопје

Elektrikz последен пат беше виден (како):
14 Мај 2015