1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Elancer-honorarna rabota ги следи

 1. Fiasco

  Gaining Experience, од 404
  Мислења:
  3,036
  Допаѓања:
  203
  Поени од трофеи:
  837
 2. Kajsibebraat

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,437
  Допаѓања:
  859
  Поени од трофеи:
  492
 3. maximilian

  Gaining Experience, 31
  Мислења:
  1,064
  Допаѓања:
  74
  Поени од трофеи:
  385
 4. stefan_v

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,417
  Допаѓања:
  599
  Поени од трофеи:
  502
 5. xzappa

  Intern
  Мислења:
  76
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  10