1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Elancer-honorarna rabota
Последна активност:
8 Февруари 2013
Зачленет:
31 Јануари 2013
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Сподели

Elancer-honorarna rabota

Intern

Elancer-honorarna rabota последен пат беше виден (како):
8 Февруари 2013