1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
eighty-one
Последна активност:
25 Септември 2019
Зачленет:
16 Декември 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
25 Март 1981 (Возраст: 38)

Сподели

eighty-one

Intern, Машко, 38

eighty-one последен пат беше виден (како):
25 Септември 2019