1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Egghead
Последна активност:
19 Јануари 2019
Зачленет:
8 oктомври 2016
Мислења:
9
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
7 ноември 1989 (Возраст: 30)

Сподели

Egghead

Intern, Машко, 30

Egghead последен пат беше виден (како):
19 Јануари 2019