1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

edin.ademovic's Recent Activity

  1. На edin.ademovic му/ѝ се допаѓа мислењето на gOJDO во темата Анхоч - Генерална дискусија, информации и искуства.

    На 10 минути пешки, а на 2 минути со кола ќе е новиот Прајм шоп од Вилиџ мол. Мислам дека е многу поедноставно да отидеш до Мида наместо...

    14 ноември 2019 во 19:55