1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
edabekojsiti
Последна активност:
15 Јули 2011
Зачленет:
13 Август 2009
Мислења:
37
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
0
Роденден:
15 Март 1980 (Возраст: 40)

Сподели

edabekojsiti

Intern, 40

edabekojsiti последен пат беше виден (како):
15 Јули 2011