• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Echelon

Роденден
22 јануари 1997 (Возраст: 25)
Локација
In the middle of nowhere
Омилен цитат
The only way to fight negativity is with positivity.
Музика
Metal,rock
Пол
Женски

Трофеи

 1. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 2. 15

  Femme Fatale

  w00t, скокна процентот на женски на форумот.
 3. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно