1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
eagle
Последна активност:
11 Декември 2019 во 20:01
Зачленет:
24 Јануари 2009
Мислења:
9
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
312

Сподели

eagle

Intern

eagle последен пат беше виден (како):
11 Декември 2019 во 20:01