• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од e-bizz

 1. E

  Ваши рачно направени веб страни

  Фала ептен, многу лесно и едноставно е програмчето и брзо се снајдов :)
 2. E

  Ваши рачно направени веб страни

  Здраво на сите :) . Ми треба помош. Работам проект за на факултет-статична веб страна.Многу сакам на мојата веб страна да имам слики кои се менуваат како слајдови како на веб страната на http://alexandria.com.mk/ .Пробав преку Firebug да видам кои тагови ги користи но неможам да сфатам, па...
 3. E

  Кој во Македонија издава SSL сертификати?

  Здраво на сите :) Би сакала да ги замолам оние членови на форумот кои имаат на располагање било каква информација околу компаниите кои нудат ваков сертифиакт во Македонија...Исто така би сакала да ве замолам ако може некој да сподели доколку знае која компанија е на лидер на пазарот за вакви...
На врв Дно