1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

dzzzp's Recent Activity

  1. На dzzzp му/ѝ се допаѓа мислењето на Иванчо во темата Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија.

    Vo mi store mi odgovorija deka vo dekemvri ke go nosat bez preciznost za tocna data

    2 Декември 2019 во 17:44